Arkiv

Belysning - Sida 2592

Bordslampa

Bordslampa

Ljuskrona Empirestil

Ljuskrona Empirestil

Poul Henningsen PH-5 takarmature

Takarmatur 1900-talets första hälft

Bordslampa mässing

Bordslampa mässing

Ljuskrona

Ljuskrona

Taklampa Svenskt tenn

Taklampa Svenskt tenn

Keramos lampa

Keramos lampa

Topplanterna

Topplanterna

Golvlampa 1900-talets mitt

Golvlampa 1900-talets mitt

Taklampa 1950-tal

Taklampa 1950-tal

Phillippe Starck taklampa

Phillippe Starck taklampa

Vårt Nyhetsbrev