Golvlampa 1900-talets mitt
2018-04-08
532215
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
GOLVLAMPA, Tyringe konsthantverk, 1900-tal, böjbar ljusarm, skärm i plåt, stomme i metall, höjd ca 135 cm
Repor