Arkiv

Belysning - Sida 2452

MICHELE DE LUCCHI & GIANCARLO FASSINA, vägglampa,

Takarmturer 1900-talets andra hälft

Bordslampa 1960-tal

Bordslampa 1960-tal

Golvlampa

Golvlampa

Takarmatur

Takarmatur

Golvlampa 1940-tal

Golvlampa 1940-tal

Bordslampa Skultuna

Bordslampa Skultuna

Taklampa

Taklampa

Ljuskrona

Ljuskrona

Ampel Karl Johan

Ampel Karl Johan

Strindbergslampa 1900-tal

Strindbergslampa 1900-tal

Ljuskrona rokokostil

Ljuskrona rokokostil

Vårt Nyhetsbrev