Golvlampa 1940-tal
2017-11-03
497693
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GOLVLAMPA, mässing, 1940-tal, cirkulär fot samt rak pelare, skärm i textil, höjd ca 145 cm
Visst slitage