Arkiv

Belysning - Sida 2401

Josef Frank vägglampa

Josef Frank vägglampa

Golvlampa på ekfot

Golvlampa på ekfot

Ljuskrona 1900-tal

Ljuskrona 1900-tal

Golvlampor 1900-talets andra hälft

Bordslampa

Bordslampa

Fotogenlampa

Fotogenlampa

Bordslampor

Bordslampor

Taklampa glas

Taklampa glas

Vägglampor OMI

Vägglampor OMI

Hans Agne Jakobsson 1 par bordslampor

Vas märkt La Rochere

Vas märkt La Rochere

Bordslampa jugendstil

Bordslampa jugendstil

Vårt Nyhetsbrev