Bordslampa
2016-05-04
380779
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BORDSLAMPA, 1800-talets senare del, omgjord fotogenlampa, handmålad dekor på porslin, mässing detaljer, höjd 47 cm
Ytslitage