Arkiv

Belysning - Sida 184

Utomhusarmaturer i smide

Utomhusarmaturer i smide

Ljuskrona

Ljuskrona

Ljuskrona 1800-talets andra hälft

Golvlampor i par Svenskt Tenn

Golvlampor i par Svenskt Tenn

Art deco

Art deco

Takbelysning jugend

Takbelysning jugend

Takampel i funkis

Takampel i funkis

Bordslampa

Bordslampa

Bordslampa

Bordslampa

Vittoriano Viganó golvlampa

Vittoriano Viganó golvlampa

Ljuskrona gustaviansk stil

Ljuskrona gustaviansk stil

Golvlampa, 1950-tal

Golvlampa, 1950-tal

Vårt Nyhetsbrev