Arkiv

Belysning - Sida 170

Ljusstakar tenn

Ljusstakar tenn

Ampel fransk empire

Ampel fransk empire

Ljusstakar av barocktyp mässing

Ljuskronor rokokostil

Ljuskronor rokokostil

Ljuskrona 1800-tal

Ljuskrona 1800-tal

Takarmatur jugend

Takarmatur jugend

Takarmatur jugend

Takarmatur jugend

Ljusstakar Erik Pettersson

Ljusstakar Erik Pettersson

Ljuskrona Hagamodell 1900-talets första hälft

Golvlampa art deco

Golvlampa art deco

Appliquer Louis XVI-stil

Appliquer Louis XVI-stil

Takkrona

Takkrona

Vårt Nyhetsbrev