Ljuskrona 1800-tal
2013-06-27
193211
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
LJUSKRONA, 8-armad, 1800-talets andra hälft, gustaviansk stil, elektrifierad, höjd ca 90 cm
Några lösa prismor