Arkiv

Belysning - Sida 1054

Gustaviansk stilljuskrona

Gustaviansk stilljuskrona

Ljuskrona 1920-/30-tal

Ljuskrona 1920-/30-tal

Pendel 1930/40-tal

Pendel 1930/40-tal

Vägglampor

Vägglampor

Kurt Schumacher för Schröder Lobenstein

Bordslampor 1970-tal

Bordslampor 1970-tal

PH-5 Taklampa

PH-5 Taklampa

Jonas Bohlin

Jonas Bohlin

Bordslampa 1900-talets mitt

Bordslampa 1900-talets mitt

Bordslampor Bergboms

Bordslampor Bergboms

Ateljé Lyktan golvlampa

Ateljé Lyktan golvlampa

Hans-Agne Jakobsson golvlampor 2 st

Vårt Nyhetsbrev