Arkiv

Belysning - Sida 1020

Säng/ vägglampor

Säng/ vägglampor

Taklampa

Taklampa

Spegellampetter 1900-tal

Spegellampetter 1900-tal

Skeppslampa

Skeppslampa

Ljuskrona i plåt

Ljuskrona i plåt

Bordslampa Gibigiana  Achille Castiglioni för Flos

Bordsfotogenlampa 1800-talets slut

Plafond Orrefors

Plafond Orrefors

Takampel

Takampel

Bordslystrar empirestil

Bordslystrar empirestil

Bordslampa sk Bouilottelampa

Bordslampa sk Bouilottelampa

Ljusstakar Svenskt Tenn

Ljusstakar Svenskt Tenn

Vårt Nyhetsbrev