Spegellampetter 1900-tal
2015-02-24
294991
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SPEGELLAMPETTER, 1 par, 1900-tal, för tre ljus vardera, mässing, dekor av bla grotesker, fasettslipat glas, lösa manchetter, höjd 46 cm
Spegelglas med åldersfläckar/skador