Arkiv

Belysning - Sida 100

Ljuskrona i barockstil

Ljuskrona i barockstil

Ljuskrona gustaviansk stil

Ljuskrona gustaviansk stil

Förgyllda appliquer 1700-tal

Förgyllda appliquer 1700-tal

Hallyktor

Hallyktor

Golvlampa Alvar Aalto

Golvlampa Alvar Aalto

Ampel Degue

Ampel Degue

Spegellampett

Spegellampett

Takplafond 1900-talets början

Takplafond 1900-talets början

Ljuskrona Karl-johanstil

Ljuskrona Karl-johanstil

Ljuskrona rokokostil

Ljuskrona rokokostil

Ljuskrona i rokokostil 1800-tal

Takarmatur med prismor

Takarmatur med prismor

Vårt Nyhetsbrev