Sälja
Köpa
Auktioner
Avdelningar
Kalendarium
Kontakt
Våra auktionshus
Stockholm – Nybrogatan 32
Stockholm – Magasin 5
Stockholm – Sickla
Göteborg
Malmö
Helsingborg
Finland – Helsingfors
Tyskland – Hamburg
Tyskland – Köln
Tyskland – Neuss / Düsseldorf
Om Oss
Om oss
Vår historia
Våra specialister
Våra värderingsmän
Nyheter
sv
en
fi
de
sv-fi
Sälja
Köpa
Auktioner
Avdelningar
Kalendarium
Kontakt
Våra auktionshus
Stockholm – Nybrogatan 32
Stockholm – Magasin 5
Stockholm – Sickla
Göteborg
Malmö
Helsingborg
Finland – Helsingfors
Tyskland – Hamburg
Tyskland – Köln
Tyskland – Neuss / Düsseldorf
Om Oss
Om oss
Vår historia
Våra specialister
Våra värderingsmän
Nyheter
sv
en
fi
de
sv-fi
Arkiv
Klassiska - Page 3
→
Nummerordning
Högst bud
Alla kategorier
Internationell konst
Kuriosakabinettet
Mattor och textilier
Möbler och konsthantverk
Orientalisk keramik och konsthantverk
Rysk konst
Silver
Smycken
Svensk konst
Servietter för Sophia Albertina
Tazza, Karl Johan
Strindberg om Inferno, brev daterat 1899
Sven Hedins pass
Kabinettsfotografi föreställande tsar Nikolaus II
Pokaler 2 st från Romanovska jubileumsservisen
Figurin, Ryssland 1900-tal
Figurin, Ryssland 1800-tal, Gardner
Brevpress, Ryssland, 1800-talets första hälft
Uppläggningsfat ur Kremlin servisen, 1825-55
Pokal, 1700-tal, Kejserliga glasmanufakturen
<
1
2
3
4
5
6
7
8
9
>
Start
Vill du sälja?
Vi värderar dina föremål kostnadsfritt
x