Arkiv

Klassiska

Figurin, Ryssland 1900-tal

Figurin, Ryssland 1900-tal

Läsljusstake, Österrike, 1800-talets första hälft

Figurin, Ryssland 1800-tal, Gardner

Regentlängd, 1700-tal, Sverige

Parkfontän, 1800-talets tredje kvartal

Parkurnor, 1800-talets tredje kvartal

Kabinettskåp, 1500-talets andra hälft

Kittel, yngre vasatiden

Kittel, yngre vasatiden

Kandelabrar, 1 par, Arnold Krogh, 1890-tal

Flintlåspistoler, av Johann Jacob Kuchenreuter

Terrin,

Terrin, "Flora Danica", Kunglig Dansk

Regentporträtt, 1700-talets andra hälft