53. LJUSSTAKAR, ett par, silver, ostämplade, Sverige 1760-tal. Rokoko.
| Avslutad | 22 May 2025 |
| Auktionsnummer | 53 |
| Objektsnummer | 4155500 |
| Återrop | |
| Klubbas | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Lätt åldersslitage.
För konditionsrapport vänligen kontakta anna.wehtje@auktionsverket.com.