BERTIL VALLIEN. Skulptur, klot, Kosta Boda Limited Edition, signerad, med belysning, etikettmärkt.
| Avslutad | 02 Sep 2025 11:01 CEST |
| Objektsnummer | 4491805 |
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Smärre slitage.
| Objektsnummer | 4491805 |
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
Smärre slitage.