BERTIL VALLIEN. Skulptur, klot, Kosta Boda Limited Edition, signerad, med belysning, etikettmärkt.
| Closed | 02 Sep 2025 11:01 CEST |
| Objektsnummer | 4491805 |
| Sold for | 950 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Smärre slitage.
| Objektsnummer | 4491805 |
| Sold for | 950 SEK |
| Ends in | Closed |
Smärre slitage.