LJUSSTAKAR, 2 par, VAS, 1900-tal, tenn, 1900-tal, bland Edvin Ollers.
| Avslutad | 22 Aug 2025 22:24 CEST |
| Objektsnummer | 4467956 |
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Slitage, bucklor, gravyr undertill ljusstakar.