LJUSSTAKAR, 2 par, VAS, 1900-tal, tenn, 1900-tal, bland Edvin Ollers.
| Closed | 22 Aug 2025 22:24 CEST |
| Objektsnummer | 4467956 |
| Sold for | 350 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Slitage, bucklor, gravyr undertill ljusstakar.
| Objektsnummer | 4467956 |
| Sold for | 350 SEK |
| Ends in | Closed |