BENTE BJERREGAARD. "Flicka från Bali", olja på duk, signerad.
| Avslutad | 21 Aug 2025 21:47 CEST |
| Objektsnummer | 4456837 |
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Sedvanligt ytslitage. Lös i ramen.
| Objektsnummer | 4456837 |
| Slutar om | Avslutad |