BENTE BJERREGAARD. "Flicka från Bali", olja på duk, signerad.
| Valmis | 21 Aug 2025 21:47 CEST |
| Objektsnummer | 4456837 |
| Korkein tarjous | 1 000 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Sedvanligt ytslitage. Lös i ramen.
| Objektsnummer | 4456837 |
| Päättyy | Valmis |