NILS JOHANSSON. Abtrakt motiv, olja på duk, signerad och daterad -63.
| Avslutad | 26 Jul 2025 17:27 CEST |
| Objektsnummer | 4420120 |
| Klubbat belopp | 10 509 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Malmö |
Slitage på ram, duk sticker ut i ena hörnet.
| Objektsnummer | 4420120 |
| Slutar om | Avslutad |