NILS JOHANSSON. Abtrakt motiv, olja på duk, signerad och daterad -63.
| Valmis | 26 Jul 2025 17:27 CEST |
| Objektsnummer | 4420120 |
| Korkein tarjous | 10 509 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Malmö |
Slitage på ram, duk sticker ut i ena hörnet.
| Objektsnummer | 4420120 |
| Päättyy | Valmis |