NILS JOHANSSON. Landskap, olja på pannå, signerad och daterad -66.
| Avslutad | 26 Jul 2025 16:16 CEST |
| Objektsnummer | 4420108 |
| Klubbat belopp | 1 520 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Malmö |
Smärre slitage på ram.
| Objektsnummer | 4420108 |
| Slutar om | Avslutad |
Smärre slitage på ram.