NILS JOHANSSON. Landskap, olja på pannå, signerad och daterad -66.
| Vollendet | 26 Jul 2025 16:16 CEST |
| Objektsnummer | 4420108 |
| Höchstes Gebot | 1 520 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Malmö |
Smärre slitage på ram.
| Objektsnummer | 4420108 |
| Endet in | Vollendet |
Smärre slitage på ram.