KARIN KYRLIN, figurin, fisk, keramik monterad på trä, signerad och daterad -84.
| Avslutad | 21 Aug 2025 16:34 CEST |
| Objektsnummer | 4417768 |
| Klubbat belopp | 1 210 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Bruksslitage.
| Objektsnummer | 4417768 |
| Slutar om | Avslutad |
Bruksslitage.