KARIN KYRLIN, figurin, fisk, keramik monterad på trä, signerad och daterad -84.
| Vollendet | 21 Aug 2025 16:34 CEST |
| Objektsnummer | 4417768 |
| Höchstes Gebot | 1 210 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Bruksslitage.
| Objektsnummer | 4417768 |
| Endet in | Vollendet |
Bruksslitage.