KÖKSVAGN/ KÖKSÖ 1900-tal, al, 6 st draglådor, brickor, vinställ.
| Avslutad | 18 Jul 2025 19:54 CEST |
| Objektsnummer | 4412948 |
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruksslitage.
| Objektsnummer | 4412948 |
| Slutar om | Avslutad |
Bruksslitage.