KÖKSVAGN/ KÖKSÖ 1900-tal, al, 6 st draglådor, brickor, vinställ.
| Valmis | 18 Jul 2025 19:54 CEST |
| Objektsnummer | 4412948 |
| Korkein tarjous | 2 800 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruksslitage.
| Objektsnummer | 4412948 |
| Päättyy | Valmis |
Bruksslitage.