ATELIER BORGILA. Puderdosa, tårtspade, tallrik, sterlingsilver, Stockholm 1961/ 1956/ 1943.
| Avslutad | 20 Jul 2025 19:12 CEST |
| Objektsnummer | 4409866 |
| Klubbat belopp | 2 009 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage, repor.
| Objektsnummer | 4409866 |
| Slutar om | Avslutad |
Bruksslitage, repor.