ATELIER BORGILA. Puderdosa, tårtspade, tallrik, sterlingsilver, Stockholm 1961/ 1956/ 1943.
| Valmis | 20 Jul 2025 19:12 CEST |
| Objektsnummer | 4409866 |
| Korkein tarjous | 2 009 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage, repor.
| Objektsnummer | 4409866 |
| Päättyy | Valmis |
Bruksslitage, repor.