BOKSNURRA, ekfanérad, 2000-tal.
| Avslutad | 20 Jul 2025 11:40 CEST |
| Objektsnummer | 4409625 |
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Malmö |
Märken, bruksslitage, vattenskada.
| Objektsnummer | 4409625 |
| Slutar om | Avslutad |