BOKSNURRA, ekfanérad, 2000-tal.
| Vollendet | 20 Jul 2025 11:40 CEST |
| Objektsnummer | 4409625 |
| Höchstes Gebot | 1 100 SEK |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Malmö |
Märken, bruksslitage, vattenskada.
| Objektsnummer | 4409625 |
| Endet in | Vollendet |