TESKEDAR, 12 st, "Prins Albert", silver, Guldsmedsaktiebolaget I Stockholm, 1970-tal.
| Avslutad | 17 Jul 2025 14:44 CEST |
| Objektsnummer | 4404245 |
| Klubbat belopp | 1 165 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Malmö |
Bruksskick.
| Objektsnummer | 4404245 |
| Slutar om | Avslutad |
Bruksskick.