TESKEDAR, 12 st, "Prins Albert", silver, Guldsmedsaktiebolaget I Stockholm, 1970-tal.
| Closed | 17 Jul 2025 14:44 CEST |
| Objektsnummer | 4404245 |
| Sold for | 1 165 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Malmö |
Bruksskick.
| Objektsnummer | 4404245 |
| Sold for | 1 165 SEK |
| Ends in | Closed |
Bruksskick.