GEORGIOS TZORTZOGLOU (FÖDD 1952). "Broken Lines / Törésvonalak", blandteknik på duk uppfodrad på pannå, signerad och daterad 1991.
| Avslutad | 29 Jul 2025 22:19 CEST |
| Objektsnummer | 4391725 |
| Återrop | |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Krackelyr.