GEORGIOS TZORTZOGLOU (FÖDD 1952). "Broken Lines / Törésvonalak", blandteknik på duk uppfodrad på pannå, signerad och daterad 1991.
| Closed | 29 Jul 2025 22:19 CEST |
| Objektsnummer | 4391725 |
| Unsold | |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Krackelyr.