MATBORD, samtida, ben från Hay i vitlackerad metall, skiva i gråmålad furu.
| Avslutad | 19 Jul 2025 15:43 CEST |
| Objektsnummer | 4391563 |
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruksslitage, repor, märken.
| Objektsnummer | 4391563 |
| Slutar om | Avslutad |
Bruksslitage, repor, märken.