MATBORD, samtida, ben från Hay i vitlackerad metall, skiva i gråmålad furu.
| Valmis | 19 Jul 2025 15:43 CEST |
| Objektsnummer | 4391563 |
| Korkein tarjous | 1 700 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruksslitage, repor, märken.
| Objektsnummer | 4391563 |
| Päättyy | Valmis |
Bruksslitage, repor, märken.