SOFFBORD, päronträ, 1900-tal.
| Avslutad | 23 Jul 2025 22:24 CEST |
| Objektsnummer | 4391148 |
| Klubbat belopp | 8 500 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Malmö |
Smärre bruksslitage. Enstaka fläckar och märken.
| Objektsnummer | 4391148 |
| Slutar om | Avslutad |