SOFFBORD, päronträ, 1900-tal.
| Closed | 23 Jul 2025 22:24 CEST |
| Objektsnummer | 4391148 |
| Sold for | 8 500 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Malmö |
Smärre bruksslitage. Enstaka fläckar och märken.
| Objektsnummer | 4391148 |
| Sold for | 8 500 SEK |
| Ends in | Closed |