PIPA, trä och ben, Afrika, Kongo, 1800/1900-tal.
| Avslutad | 15 Jul 2025 21:43 CEST |
| Objektsnummer | 4388957 |
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage.
| Objektsnummer | 4388957 |
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
Bruksslitage.