PIPA, trä och ben, Afrika, Kongo, 1800/1900-tal.
| Valmis | 15 Jul 2025 21:43 CEST |
| Objektsnummer | 4388957 |
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Päättyy | Valmis |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage.
| Objektsnummer | 4388957 |
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Päättyy | Valmis |
Bruksslitage.