ARMBAND, 18K vitguld, importstämplat.
| Avslutad | 17 Jul 2025 11:26 CEST |
| Objektsnummer | 4386440 |
| Klubbat belopp | 10 102 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Bruksslitage.
| Objektsnummer | 4386440 |
| Slutar om | Avslutad |
Bruksslitage.