ARMBAND, 18K vitguld, importstämplat.
| Closed | 17 Jul 2025 11:26 CEST |
| Objektsnummer | 4386440 |
| Sold for | 10 102 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Bruksslitage.
| Objektsnummer | 4386440 |
| Sold for | 10 102 SEK |
| Ends in | Closed |
Bruksslitage.