GLASSERVISDELAR, 27 stycken, Kosta, 1900-talets början.
| Avslutad | 24 Jul 2025 21:07 CEST |
| Objektsnummer | 4379400 |
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Små nagg kan förekomma.
| Objektsnummer | 4379400 |
| Slutar om | Avslutad |
Små nagg kan förekomma.