GLASSERVISDELAR, 27 stycken, Kosta, 1900-talets början.
| Closed | 24 Jul 2025 21:07 CEST |
| Objektsnummer | 4379400 |
| Sold for | 1 200 SEK |
| Ends in | Closed |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Små nagg kan förekomma.
| Objektsnummer | 4379400 |
| Sold for | 1 200 SEK |
| Ends in | Closed |
Små nagg kan förekomma.