PAUL GRÖNHOLM (1907-1992). "Interiör med spegel", signerad samt daterad -50, olja på duk.
| Avslutad | 04 Aug 2025 18:08 CEST |
| Objektsnummer | 4369280 |
| Klubbat belopp | 330 EUR |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Sedvanligt slitage.
| Objektsnummer | 4369280 |
| Klubbat belopp | 330 EUR |
| Slutar om | Avslutad |
Sedvanligt slitage.