PAUL GRÖNHOLM (1907-1992). "Interiör med spegel", signerad samt daterad -50, olja på duk.
| Vollendet | 04 Aug 2025 18:08 CEST |
| Objektsnummer | 4369280 |
| Höchstes Gebot | 330 EUR |
| Endet in | Vollendet |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Sedvanligt slitage.
| Objektsnummer | 4369280 |
| Höchstes Gebot | 330 EUR |
| Endet in | Vollendet |
Sedvanligt slitage.